EğitimGenel

Rektör Oğurlu Yetenek Sınavlarını İnceledi

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Necatibey Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı tarafından gerçekleştirilen Özel Yetenek Sınavı çalışmalarını inceledi.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından, fakülte binasında gerçekleştirilen 2023 yılı Özel Yetenek Sınavı çalışmalarını yerinde inceleyerek aday öğrencilere ve personele başarılar diledi.
Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl ile Genel Sekreter Yemliha Yanar’ın da yer aldığı ziyarette Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Mehmet Narlı’dan ve fakülte akademisyenlerden yürütülen sınav hakkında bilgi aldı.
Yoğun ilgi gören sınav ile Resim, Grafik Sanatlar ve Baskı Sanatları bölümlerine 2023-2024 akademik yılında kayıt yaptırmaya hak kazanacak asıl ve yedek öğrenciler belirlenecek.

Müzik Özel Yetenek Sınavına Ziyaret

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Necatibey Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı tarafından, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Konferans Salonunda gerçekleştirilen 2023 yılı Özel Yetenek Sınavı çalışmalarını yerinde inceleyerek aday öğrencilere ve personele başarılar diledi.
Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl’ın da yer aldığı ziyarette Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Baştürk ve Müzik Eğitimi Anabilim Dalı akademisyenlerden yürütülen sınav hakkında bilgi aldı.
İlginin yoğun olduğu sınav ile Müzik Öğretmenliği bölümüne 2023-2024 akademik yılında kayıt yaptırmaya hak kazanacak asıl ve yedek öğrenciler belirlenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir