EğitimGenelİlçeler

Müdür Tatlı Balya’yı Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, okullarda devam eden eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek üzere ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Eğitimin her kademesinden öğrenci ve öğretmenlerle buluşan Müdür Tatlı; öğrencilerin ders içi etkinliklerine ortak oluyor, eğitim öğretim süreçlerini Balıkesir eğitim ailesiyle birlikte yaşıyor.

Bu kapsamda; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Özen ve İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çakır eşliğinde Balya’da ziyaretler gerçekleştiren Müdür Ali Tatlı; Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu ve Ilıca Şehit Necmi Gürgen İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Okulların bölümlerinde incelemelerde bulunarak meslektaşlarıyla da buluşan Müdür Tatlı; yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, başarılı ve hayırlı olması temennisinde bulunarak eğitim öğretime dair beklenti ve önerileri öğretmenlerden dinledi. Öğrencilerin başarı durumları ve eğitim öğretime dair genel ihtiyaçlar üzerine okul yöneticileri ve öğretmenlerle birlikte değerlendirmelerde bulundu.

Çocukların Neşesine Ortak Oldu
Eğitim kalitesini hep daha ileriye taşımak, yapılan çalışmaları incelemek ve eğitim ailesiyle görüşmeler yapmak için ziyarette bulunan Müdür Tatlı, Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğrencilerin oyun etkinliklerine katılarak neşesine ortak oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir