Genel

PTT’den 183. Müşteriye Hediye

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (Ptt) 183. kuruluş yıl dönümü Balıkesir’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. SGK prim ücretini yatırmak için merkez şubesine gelerek Ptt’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 183 gişe numarasını alan İsmail Üçkan’a Başmüdür Suat Öztürk tarafından TBMM’NİN Kuruluş Yıldönümü anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye edildi.

Ptt’nin 183. yıl dönümü Balıkesir’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Balıkesir Ptt Başmüdürü Suat Öztürk Türk posta tarihine değindiği açıklamasında, “23 Ekim 1840 tarihinde Posta Nezareti olarak Osmanlı Devleti içerisinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan Ptt AŞ, günümüzde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak ülkemizin dört bir yanında, geniş hizmet ağı ile posta, kargo, lojistik, filateli ve e-ticaret gibi birçok sektörde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Şirket hizmetlerine ek olarak; sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine de katkı sağlıyor. Ptt olarak Balıkesir İlimiz genelinde en gelişmiş mahallerle, en ücra köşelerde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışıyor, yaygın hizmet ağımızla faaliyetlerimizi sürdürüyor ve aynı zamanda global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz. İl genelinde hizmetlerimizi yürüten ve Şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Siz değerli basın mensuplarına da Ptt’nin 183. kuruluş yıldönümüne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
SGK prim ücretini yatırmak için merkez şubesine gelerek Ptt’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 183 numaralı gişe numarasını alan İsmail Üçkan’a Başmüdür Suat Öztürk tarafından TBMM’NİN Kuruluş Yıldönümü anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye edildi.
Başmüdür Suat Öztürk daha sonra toplantıya katılan basın mensuplarıyla birlikte günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir