EğitimGenel

Müdürlük Personeli Bayramlaştı

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda birim amirleri ve Müdürlükte görev yapan personel ile bayramlaştı.

Ramazan Bayramı’nın coşkusunu ve birlikteliğin gücünü vurgulayan program, birim amirleri ve müdürlük bünyesinde görev yapan tüm personelin katılımıyla İl Müdürlüğü’nde gerçekleşti. Ramazan Bayramı’nın anlam ve önemine binaen; Müdür Tatlı ve mesai arkadaşları, bir araya gelerek bayramın getirdiği sevgi, hoşgörü ve birlik duygularını pekiştirme fırsatı buldu.

Bayramlaşma töreni ile personel arasında samimi ve sıcak bir iletişim köprüsü kurularak çalışma ortamındaki hiyerarşik sınırların ötesinde, aile atmosferi yaşandı. Müdür Ali Tatlı’nın liderliğinde, her bir çalışanın birbirleriyle bayramlaşarak karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde güçlü ilişkiler kurması hedeflendi. Kurumsal kültürün gelişimine katkıda bulunan ve çalışma arkadaşları arasında pozitif bir atmosfer oluşturan Millî Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği bu program, birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren anlamlı bir buluşma olarak bu sene de hafızalarda yerini aldı.

Programa katılan personelimizle bayramlaşan Müdür Tatlı; “Eğitimin gelişimi ve kalitesinin artırılması, toplumun her kesiminin özverili katılımıyla mümkündür. Eğitimdeki başarı; herkesin emeği, desteği ile büyür ve gelişir. Ortak çaba, daha aydınlık ve bilgili bir toplumun kapılarını aralar. Bu uğurda çaba harcayan Balıkesir eğitim ailemizin ve mesai arkadaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor; bayram vesilesiyle tüm insanlığın barış, huzur ve sağlık içinde olmasını diliyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir